מועדון "דאורייתא"

מועדון דאורייתא הוא מועדון נוער, שפונה לנערים ונערות בכיתה ז'-יב' . במועדון יש קשר אישי וחם עם מדריכים מדהימים לכל קבוצה- שאכפת להם ממה שעובר עליכם! במהלך השנה , מלבד שולחן הביליארד, הפלייסטיישן והפינג פונג, יש גם פעילויות וסדנאות רבות. גם אם הייתם בעבר וגם אם אתם חדשים במועדון- אתם מוזמנים בכיף להצטרף!

בית מדרש

מסגרת פעילות בה יתכנסו בני נוער ומבוגרים, דתיים וחילוניים ללמידה משותפת שתעשיר את עולמות התוכן שלהם, תגביר את תחושת שייכותם לעם ולמדינה, תזמן שיח בין דתיים לחילוניים ותוביל את המשתתפים בהם לפעילות של מעורבות חברתית וקהילתית.

מועדון להקות צעירות "מקלט 11"

ליווי וחניכה מקצועית לבני נוער המעוניינים להקים ולפתח להקה ,החניכה כוללת חדר חזרות מאובזר, סיוע בכתיבת שירים והלחנתם, הקלטות, הופעות בעיר ומחוצה לה ועוד.

מועדון נוער "מיני גולף"

מועדון פתוח הכולל משחקי שולחן, משחקי קופסא, סוני פלייסטיישן, ווי, אקס בוקס, פינות ישיבה, מטבחון ועוד... במועדון מופקים ערבי נושא, ערבי שיא סדנאות ויציאות לטיולים, והכל באווירה ביתית ונעימה עם מדריכים שאכפת להם מכל אחד ואחת מכם. כי אנחנו כאן כדי להיות מחוברים אליכם!

פעילויות המוניות ואירועים לנוער

אירועים, מסיבות ופעילויות המוניות לבני הנוער במהלך השנה בדגש על סופי שבוע, חגים וחופשות. יש לעקוב אחר הפעילויות הפרסומים לאורך השנה.