דלג לתוכן העמוד

מועדונים ופעילות פנאי

מועדון "דאורייתא"

מועדון דאורייתא הוא מועדון הנוער הגדול בעיר, שפונה לנערים ונערות בכיתה ז'-יב' . במועדון יש קשר אישי וחם עם מדריכים מדהימים לכל קבוצה- שאכפת להם ממה שעובר עליכם! במהלך השנה , מלבד שולחן הביליארד, הפלייסטיישן והפינג פונג, יש גם פעילויות וסדנאות רבות. גם אם הייתם בעבר וגם אם אתם חדשים במועדון- אתם מוזמנים בכיף להצטרף!

מועדון נוער "מיני גולף"

מועדון פתוח הכולל משחקי שולחן, משחקי קופסא, סוני פלייסטיישן, ווי, אקס בוקס, פינות ישיבה, מטבחון ועוד... במועדון מופקים ערבי נושא, ערבי שיא סדנאות ויציאות לטיולים, והכל באווירה ביתית ונעימה עם מדריכים שאכפת להם מכל אחד ואחת מכם. כי אנחנו כאן כדי להיות מחוברים אליכם!

מועדון פתוח

פעילות חברתית מעצימה במרחב פתוח לשכבת ז', הפעילות משלבת משחקים, סרטים ועוד. פרויקט המופעל בשיתוף חטיבת הביניים "אורט" יובלי אריאל במסגרתו רוכשים המשתתפים מיומנויות חברתיות מגוונות באמצעות פעילות ערכית חווייתית שמתמקדת בפיתוח מנהיגות צעירה כעתודה לקראת קורסי המד"צים בכיתות ח'-ט'.

פעילויות המוניות ואירועים לנוער

אירועים, מסיבות ופעילויות המוניות לבני הנוער במהלך השנה בדגש על סופי שבוע, חגים וחופשות. יש לעקוב אחר הפעילויות הפרסומים לאורך השנה.

שם הפעילות קהל יעד יום שעה מקום עלות חודשית הערות
מועדון נוער "דאורייתא" כיתות ז' ומעלה כל יום ע"פ לו"ז המועדון 17:00-23:00 (בהתאם לקבוצה) מועדון "דאורייתא" (רחוב השומרון 13) 180 שח' לשנה  
מועדון נוער "מיני גולף" כיתות ז' ומעלה ב',ד',ה' ו' 18:00-23:00 20:00-03:00 מיני גולף אריאל (דרך הציונות 66)    
מועדון פתוח כיתה ז' ד' 19:00-20:30 בית הנוער כניסה חד פעמית לאירוע