דלג לתוכן העמוד

תנועות וארגוני נוער

תנועות הנוער

באריאל פועלות 4 תנועות נוער: צופים, נוער לאומי, כנפיים של קרמבו ובני עקיבא. תנועות הנוער הינן מסגרות פעילות בהן פועלים ילדים ובני נוער במגוון פעילויות חברתיות חווייתיות המהוות עבורם מקור לפיתוח אישי, לבילוי והנאה.

"כנפיים של קרמבו"

תנועת נוער לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. התנועה מורכבת מחניכים, חונכים, מדריכים וצוות מוביל- כולם בני נוער. החניכים ילדים ונוער בגילאי 7-22 (כשנה לאחר סיום המסגרות) החונכים- בני נוער בכיתות ח'-יב', החונכים הצעירים- בני נוער בכיתות ז' כל פעיל בתנועה שווה וכולם עוברים פעילויות אשר מותאמות להם, לפי ערכי התנועה. ערכי התנועה הם: אני חבר, אני שייך, אני מוביל, אני יכול, אני אוהב ואני ישראלי, אשר מסומנים כולם בהצדעה התנועתית- ללא הבדל דת, גזע ומין. בני הנוער ישתתפו בסמינרים, ימי שיא, ימי כיף מחוזיים ועוד. "יוצרים יחד, מקום ומשמעות לכל אדם"

צופים

שבט "עוז" הוא שבט הצופים היחיד בעיר והמקום היחיד בו תוכלו לחוות ולקבל דברים יחודיים שאין באף מקום אחר! במהלך השנה תעברו פעילויות פעמיים בשבוע עם מדריכים מוכשרים ומדהימים. כל הפעילויות מותאמות במיוחד לכם יחד עם כל הכיתה- פעילויות יצירה, אקסטרים, לימוד קשרים, בישול צופי וטעים, גיבוש יחד עם הקבוצה ובעיקר כיף והנאה. במהלך השנה נצא לטיולים יחד עם כל החברים עם לינה בשטח (תחילת שנה, פסח ויום הצופה) ומעל לכל ישנו האירוע הגדול שכולם מחכים רק לו- מחנה קיץ משוגע של 4-7 ימים עם כל החברים וחוויות אינסופיות.

הנוער הלאומי

סניף הנוער הלאומי באריאל נפתח בסוף שנות ה-90 במטרה לשלב את העולים החדשים עם האוכלוסייה בעיר.. לאט לאט הסניף התפתח וכיום הוא פתוח לכלל בני הנוער והילדים בעיר. ערכי הסניף מבוססים על פי משנתו החברתית של ז'בוטינסקי- כל אדם הוא מלך ושווה בין שווים. בסניף ישנן 3 קבוצות גיל שונות. שכב"צ לכיתות ג'-ו' אשר מודרכים על ידי בני הנוער הפעילים בסניף. שכב"ן לכיתות ז'-ט' אשר עוברים קורסי מד"צים. שכב"ג לכיתות י'-יב' המתנדבים באופן שוטף בסניף.

בני עקיבא

תנועת בני עקיבא היא תנועת נוער דתית שפועלת לפי ערכי התורה והעבודה, מחנכת את חבריה לחיי תורה שלמים, לאהבת העם כולו, לאהבת ארץ ישראל ומדינת ישראל. הסניפים פועלים במשך ימות השבוע ובכל שבת אחר צהריים.

יזמים צעירים

תכנית לפיתוח יזמות , אחריות, בטחון עצמי ומנהיגות. הלימוד, נעשה תוך כדי התנסות אמיתית המקנה הבנה בסיסית בעולם הכלכלה והעסקים ואמונה ביכולתם של המשתתפים להגיע להישגים ולהשתלב בין היזמים והמובילים במגוון רחב של תחומים בעולם המחר.

"איגי" – ארגון הנוער הגאה

מזמין אתכםן להצטרף לקבוצה החברתית באריאל לפעילות שבועית, אירועים, טיולים, מסיבות ועוד. בואו להכיר את החברים והחברות שלכם איתםן תוכלו לדבר על הכל. המרחב באיגי הינו מרחב בטוח לנוער ודורש תיאום מול המדריכים. קהל היעד: ח'- יב'. בואו להציץ באתרנו- igy.org.il וואצאפ איגי : 055-9830275 055-9830264

תכנית " אות הנוער הישראלי"

תכנית בינלאומית הכוללת 6 מיליון בני נוער מ-120 מדינות ברחבי העולם. מיועד לבני נוער המחפשים אתגרים, ספורט, פיתוח אישי, קשרים חברתיים בארץ ובעולם ואפשרות לתרום לקהילה. הפעילות בתכנית מעודדת בני נוער לנצל את זמנם החופשי לעשייה חיובית ולהגשמה עצמית באמצעות ארבעה תחומי עניין: תחביב, ספורט, התנדבות ומסע אתגרי.

שם הפעילות קהל יעד יום שעה מקום עלות חודשית הערות
"כנפיים של קרמבו" כיתות ז' ומעלה ב' 17:00-20:00 בית הנוער, (רחוב הנגב 61) 400 שח' לשנה רישום מול התנועה
שבט "עוז" –צופי אריאל כיתות ד'-ט' ג' ,ו' ימי שלישי 17:00-18:30 ימי שישי 15:30-17:00 דרך אפרתה 4 620 שח' שנתי לפעמיים בשבוע
420 שח' שנתי לפעם בשבוע
התשלום לטיולים בנפרד
שם הפעילות קהל יעד יום שעה מקום עלות חודשית הערות
הנוער הלאומי כיתות ג'-יב' ג', ה' 17:00-20:30 אבנר 13 220 שח' שנתי יציאה לטיולים מותנה בתשלום נוסף
בני עקיבא כיתות ד'-יב' שבת 17:00-19:00 בקעת הירדן 5 290 שח' שנתי יציאה לטיולים מותנה בתשלום נוסף
שם הפעילות קהל יעד יום שעה מקום עלות חודשית הערות
"איגי" כיתות ח'- יב'         תיאום מול הרכז
יזמים צעירים כיתות ט' ד' 15:00-16:30 בית הנוער (רחוב הנגב 61) 200 שח' לשנה  
תוכנית "אות הנוער הישראלי" כיתות ח'-ט' א' ג' ה' 17:00-19:00 17:00-19:00 19:00-21:00 בית הנוער (רחוב הנגב 61) 240 שח' לשנה