דלג לתוכן העמוד

ועדות העירייה

ועדת הנהלה

אלי שבירו, ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • יחיאל טוהמי , מ"מ ראש העיר
  • יאיר שטבון, חבר מועצה 
  • יוסי חן, סגן ראש העיר
  • אבנר משרקי, משנה לראש העיר 
  • ורד טוויל, משנה לראש העיר
  • פבל פולב , סגן ראש העיר 
ועדת תכנון ובניה

אלי שבירו, ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר
  • אלה ויינר, חברת מועצה
  • ורד טוויל, משנה לראש העיר
  • יאיר שטבון, חבר מועצה
  • אריק דושי, משנה לראש העיר
  • פבל פולב, סגן ראש העיר
  • גוזב לודמילה, חבר מועצה
  • אסף ביזברג, חבר מועצה
  • אלכסנדר ירמולינסקי, חבר מועצה
  • אבנר משרקי, משנה לראש העיר
  • יוסי חן, חבר מועצה
  • קרן קופלר, חברת מועצה
  • אבי עזר, מנכ"ל העירייה
  • זיבי אדלשטיין, מהנדסת העיר
  • דוד זיו, יועץ משפטי
  • נטליה אברבוך, מנהל אזרחי

פרוטוקולים ועדת תכנון ובניה

ועדת כספים

יחיאל טוהמי , מ"מ מקום ראש העיר - יושב ראש

חברי הועדה

  • ורד טוויל, משנה לראש העיר
  • פבל פולב, סגן ראש העיר
  • שלמה רואימי, מנכ"ל העירייה
  • שלמה בנימין, גזבר העירייה
  • אריה ברסקי, מבקר העירייה
  • שלי פרנקו, מזכירת הועדה
  • רוני דנה, רו"ח העירייה
  • עו"ד דוד זיו, יועץ משפטי 
ועדת מל"ח

אלי שבירו, ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • אריק דושי, משנה לראש העיר
  • אלכסנדר ירמולינסקי, חבר מועצה
ועדת ביטחון

יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • פבל פולב, חבר מועצה 
  • אריק דושי, משנה לראש העיר 
  • איתן קליין, מנהל אגף הביטחון
  • מאיר כהן, קב"ט האוניברסיטה
  • ברוך אנגל, מנהל מח' פיקוח
  • גבריאלה דושי, מנהלת מוקד עירוני
  • עומרי כברה, מפקד שיטור קהילתי 
  • רס"ר מוטי הגאי, מפקד תחנת כיבוי אש 
  • מנחם גלבוע, מנהל מלון אשל השומרון
ועדת איכות סביבה

אלכסנדר ירמולינסקי, חבר מועצה - יושב ראש

חברי ועדה

  • אלה וינר, חברת מועצה
  • אריק דושי, משנה לראש העיר
  • סטס דוידוב, מנהל  מחלקת איכות הסביבה
  • אלן זקס, יושב ראש פרלמנט הנוער
  • נחלה נבנצאל, סגן יושב ראש פרלמנט הנוער
  • יהודה חסון, נציג ציבור
ועדת תחבורה ובטיחות בדרכים

יוסי חן, סגן ראש העיר - יושב ראש


חברי הועדה

  • יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר
  • קרן קופלר, חברת מועצה
  • זיבי אדלשטיין, מהנדסת העירייה
  • אופיר הולנדר שדה, פיקוח הנדסה
  • ישראל אפריאט, קמ"ט תחבורה, נציג מנהל אזרחי
  • בנציון רום, מהנדס משטרת ישראל
  • רפ"ק שי אהרוני, קצין את"ן, שלוחת שומרון אגף תנועה משטרת ישראל
  • ניצן מור, מנהל מטה אזור יו"ש הלאומית בטיחות בדרכים 
ועדת ביקורת

קרן קופלר, חברת מועצה - יושבת ראש

חברי הועדה

  • אבנר משרקי, משנה לראש העיר 
  • אלה ויינר, חברת מעוצה 
ועדת הנחות בארנונה

ערן גוזי, חבר מועצה - יושב ראש

חברי הועדה

  • אלה ויינר, חברת מועצה
  • אריק דושי, משנה לראש העיר
  • שלמה בנימין, גזבר העירייה
  • רונן היין, מנהל מחלקת הגבייה
  • אלי גיל-עד, מנהל אגף הרווחה
  • עו"ד דוד זיו, יועץ משפטי
  • שלי פרנקו, מזכירת גזברות
ועדת חינוך ומעמד הילד

יאיר שטבון, חבר מועצה  - יושב ראש

חברי ועדה

  • אלי שבירו, ראש העיר - מ"מ יו"ר הועדה 
  • אלכסנדר ירמולינסקי, חבר מועצה    
  • אלי גיל-עד , מנהל אגף הרווחה    
  • שלי קורן , מנהלת אגף החינוך    
  • אביגיל סאמין, מנהלת קריית אורט יובלי אריאל    
  • רועי אביב, מנהל בי"ס מילקן     
  • דניאלה ינאי, מנהלת בי"ס אור זבולון
  • שלומי עמר, מנהל מח' הנוער     
  • שוש שמיר, מנהלת גני ילדים    
  • רוברט ללצוק, ראש שבט הצופים     
  • רדמילה דורפמן, מרכז לטף ולמשפחה
  • שירה מנדלסון, מנהלת קידום נוער  
  • יובל שוקר, נציג משטרה 
  • ינון טביב, מש"ק אריאל 
  • עומרי חברה, מפקד שיטור עירוני 
  • אורית סגל, נציגת בני עקיבא 
  • אלן  זקס, יו"ר פרלמנט הנוער 
  • נחלה נבנצאל, סגן  יו"ר פרלמנט הנוער
  • יעל פישביין, מנהלת היח' לפעילות הנוער באוני'
  • יעל ברקול, פקחת העל יסודי 
  • גלית חרובי, מפקחת  יסודיים
  • אריק יפת, נצרים 
  • גיא מנשה, יו"ר מילקן
  • טל בן עמי, יו"ר עליזה בגין 
  • לבי יונצ'ה, יו"ר ממ"ד 
  • הגר פרידמן, יו"ר נחשונים 
  • יפה גרין, יו"ר אורט 
  • יגאל יהודאי, סגן יו"ר אורט חט"ב
  • ריקי צדוק, ס. אורט חט"ע
  • דב אונר, יו"ר גנ"י ילדים 
  • איילת שליסל, יו"ר גנ"י חמ"ד
  • שלמה פאטשינו, מנהל תוכנית 360
  • ירדנה יערי- לוי, מנהלת שירות פסיכולוגי
  • עו"ד חן לביא, נציג ציבור
  • אירנה נוימן, משקיפה
ועדה למאבק באלימות, סמים ואלכוהול

קרן קופלר, חברת מועצה - יושבת ראש

חברי ועדה

  • יוסי חן - סגן ראש העיר    
  • יאיר שטבון - חבר מועצה
  • שלי קורן - מנהלת אגף החינוך
  • אלי גיל-עד - מנהל אגף הרווחה
  • אביגיל סאמין - מנהלת חט"ע אורט יובלי אריאל
  • ראובן פרנקס - מנהל ישובי רשות לביטחון קהילתי
  • יהל קירשנר - פרלמנט הנוער
ועדת קליטת עליה

פבל פולב, סגן ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר
  • אלה ויינר, חברת מועצה
  • לודמילה גוזב, חברת מועצה

 

ועדת גמלאים

אלה ויינר, חברת מועצה - יושב ראש

חברי ועדה

  • פבל פולב, סגן ראש העיר
  • יוסי חן, סגן ראש העיר
  • לודמילה גוזב, חברת מועצה

 

ועדת תרבות

פבל פולב, סגן ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • יאיר שטבון, חבר מועצה
  • אלה ויינר, חברת מועצה
  • לודמילה גוזב, חברת מועצה

 

ועדת מכרזים

ורד טוויל, משנה לראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • אריק דושי, משנה לראש העיר
  • לודמילה גוזב, חברת מועצה
ועדת הנצחה

פבל פולב, סגן ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • אבנר משרקי, משנה לראש העיר 
  • יאיר שטבון, חבר מועצה 
  • דקלה שנדל, נציגת ציבור     
  • מילה סיטקל, נציגת ציבור    
  • אורה אנטר, נציגת ציבור     
  • שי אלקובי, נציג ציבור
ועדת ספורט

אבנר משרקי, משנה לראש העיר  - יושב ראש

חברי ועדה

  • ורד טוויל, משנה לראש העיר
  • אסף ביזברג, חבר מועצה
  • רינה דור, רכזת ספורט 
  • עמי גלילי, נציג ציבור 
  • נורמן גולשטיין, נציג ציבור 
  • שי ברנטל, נציג ציבור 
  • עדן הרשקוביץ, נציג ציבור 
  • אולגה ספקטור, נציגת ציבור 
ועדת דת

יאיר שטבון, חבר מועצה - יושב ראש

חברי הועדה

  • יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר
  • קרן קופלר, חברת מועצה
  • עמוס צוריאל, יו"ר מועצה דתית 
  • חווה רוזמרין, מזכירת מועצה דתית - מזכירת הוועדה
  • איציק נחום, נציג נצרים 
  • ניצן ויזמן, רכזת "התחדשות יהודית" 
  • עמוס עראמי, יו"ר בית כנסת "תפארת אריאל" 
  • עלי הוכאוזר, נציג בית כנסת "שבות אריאל" 
  • ראובן אשטמקר, יו"ר בית כנסת "אביר יעקב" 
  • מוטי לוי, נציג בית כנסת "אחוות אחים" 
  • לזר פינטו, נציג בית כנסת "היכל יוסף" 
  • יעל מייזלס, נציגת ציבור
  • שי יונה, נציג בית כנסת "שבות אריאל" 
  • ג'וש גריידי-שר, נציג ציבור
ועדת רווחה

יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר - יושב ראש

חברי ועדה

  • יאיר שטבון, חבר מועצה
  • פבל פולב, סגן ראש העיר
  • אלי גיל-עד, מנהל אגף לשירותים חברתיים
  • אלונה לוי,  ראש צוות האגף לשירותים חברתיים
  • רויטל נוימאיר, מנהלת המרכז לשלום המשפחה
  • קרן פוגל,  עו"ס מעמותת אש"ל ירושלים
  • רונית אנידם, נציגת עמותת "נצר אריאל"
  • אתי ואזנה, רכזת מתנדבים עמותת נצרים
  • נועם קריגמן, נציג דאוריתא
  • דני כוכבי, נציג עמותות עמותת "בית עודד ומזל"
  • אמיל גירין, נציג ציבור
  • קובי שבת, נציג ציבור
  • אנה בלקי, מזכירת הוועדה
ועדת שמות

ערן גוזי, חבר מועצה - יושב ראש

חברי ועדה

  • אבנר משרקי, משנה לראש העיר
  • יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר
  • אמיל גרין    
  • מגי הלפרין, מזכירת הועדה
ועדת משנה להקצאות במקרקעין

יחיאל טוהמי, מ"מ ראש העיר - יושב ראש

חברי הועדה

  • אריק דושי, משנה לראש העיר
  • עו"ד דוד זיו, יועץ משפטי