יצירת קשר

אלעד מצויינים, מנכ"ל קרן אריאל לפיתוח

טלפון: 03-9364406 
דואר אלקטרוני: Elad@adf.org.il

קישור לאתר האינטרנט של קרן אריאל לפיתוח בעברית

קישור לאתר האינטרנט של ארגון ידידי אריאל בארה"ב

אודות קרן אריאל לפיתוח

קרן אריאל לפיתוח נוסדה בישראל בשנת 1987 כעמותה ללא מטרות רווח. המשימה של קרן אריאל לפיתוח היא להעשיר את איכות החיים של תושבי אריאל באמצעות:

  • פיתוח משאבים עבור חידושם וטיפוחם של הפרויקטים ההומניטאריים בעיר אריאל בתחומי החינוך, הרווחה הסוציאלית, קליטת עולים, תרבות, בריאות, דת ועוד.
  • חינוך ומתן מידע על העיר לעיתונות הזרה, לאורחים מחו"ל והציבור הרחב, גם ע"י סיורים וגם ע"י פרסומים חינוכיים.
  • יצירת קשרים ושותפויות עם תומכיה של העיר אריאל, הן ברחבי הארץ והן ברחבי העולם.

קרן אריאל לפיתוח הפכה לכח המניע של העיר אריאל, וידידיה מכל העולם מבינים כי האנשים החיים ועוסקים במלאכת פיתוח העיר הינם הלב והנשמה המבטיחים את עתידה. הפעילות של קרן אריאל לפיתוח איפשרה לעיר אריאל לספק לתושביה שפע תכניות, שירותים ואמצעים חשובים הכוללים בין השאר גם את אוניברסיטת אריאל, היכל התרבות לאומנויות הבמה, פארק אתגרים לאומי לפיתוח מנהיגות, המרכז הבינתחומי והספרייה העירונית, מרכז הפנאי והספורט, כמו גם מגוון תכניות למען נוער בסיכון, אזרחים ותיקים וכן שירותי חירום והצלה ושירותי רפואה.

הכספים שקרן אריאל לפיתוח הצליחה לגייס שימשו עבור מציאת מגורים זמניים ומתן עזרה סוציאלית ושירותי רווחה לעולים החדשים ממדינות חבר העמים אשר בחרו לבנות את חייהם ואת ביתם החדש באריאל. בנוסף, קרן אריאל לפיתוח מימנה הקמת פארקים ומגרשי משחקים ברחבי אריאל, קניית מיכשור רפואי למרפאות שבעיר, רכישת ציוד לגני הילדים, מימון מלגות לסטודנטים, קניית ספרי תורה וריהוט לבתי הכנסת באריאל, עזרה למשפחות נזקקות  ועוד יוזמות ופרוייקטים נוספים רבים.